ww
Wyślij ZAPYTANIE
Wyślij Zapytanie

Nie jesteśmy korporacją, ale stabilną firmą z dużym doświadczeniem, dlatego u nas każdy klient to kluczowy klient.

  Co Cię interesuje?

  Projekt elektronicznyMontaż SMT/SMDMontaż THTMontaż wiązekpracainne

  Administratorem Twoich danych jest firma Prodel Electronics sp. z o.o., 95-100 Zgierz, ul. Konstantynowska 42. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej na ten temat w polityce prywatności. Oświadczam, że zapoznałam/-łem się z Polityką prywatności oraz, że akceptuje ją. Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, adresu email przez Prodel Electronics sp. z o.o., 95-100 Zgierz, ul. Konstantynowska 42 w związku z przesłaniem zapytań przez formularz kontaktowy lub komunikator. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Prodel Electronics sp. z o.o., 95-100 Zgierz, ul. Konstantynowska 42 informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

  Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Prodel Electronics sp. z o.o., 95-100 Zgierz, ul. Konstantynowska 42, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonu i komputera, w celu marketingu bezpośredniego.

  Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, adresu, adresu email, telefonu przez Prodel Electronics sp. z o.o., 95-100 Zgierz, ul. Konstantynowska 42

  hh
  DANE FIRMY:
  Prodel Electronics sp. z o.o.
  ul. Konstantynowska 42
  95-100 Zgierz
  NIP.: 7322210824
  adres ZAKŁADU:

  Zgierz

  ul. Konstantynowska 42
  Phone
  +48 537 193 894
  email
  info@prodel.com.pl

  Godziny pracy

  Pon.-PT.
  8:00 – 16:00
  SOb.
  NIECZYNNE
  Niedz.
  NIECZYNNE

  Jesteśmy w centrum Polski

  Zarządzaj plikami cookies